-

Вам вже є 18 років?
Так
Ні

Класичний масаж

Ні для кого не секрет, що класичний масаж здатний в деякому розумінні замінити походи по лікарях. Його терапевтичний ефект сьогодні вже ніхто не наважиться заперечувати. Шляхом механічного впливу на різні ділянки тіла можна принести суттєву користь всьому організму. За допомогою цієї процедури можна діагностувати і лікувати багато захворювань. Особливо необхідна вона тим, хто страждає порушеннями роботи опорно-рухового апарату, нервової систем, кровообігу. Крім того, сеанси масажу сприяють нормалізації обміну речовин і загальному кріпленню фізичної форми.

Є кілька базових прийомів, якими керується будь-який майстер, який робить класичний масаж. Починається він зазвичай c погладжування, щоб підготувати м'язи до подальшого впливу, розігріти їх як слід. Потім майстер переходить до енергійних розтирань, які виконуються долонями, кулаками і ребрами долонь. Цей прийом допомагає гарненько розігнати кров, розслабити затиснуті м'язи і нервові закінчення. Одним з найскладніших і дієвих рухів масажу є розминка. Робиться воно великим і вказівним пальцями, які захоплюють і трохи розтягують м'язову тканину виконувати цей рух потрібно тільки після попередньої підготовки м'язів, інакше можна завдати їм шкоди і спровокувати хворобливі відчуття y масажованого. Ще одним дієвим і приємним масажним прийомом є вібрація, вироблена пальцями, кінчиками долонь або кулаками.

B результаті всіх цих дій відбуваються м'язові скорочення, що ведуть до їх розслабленню. Тканини збагачуються киснем, а кров гарненько розганяється по всьому тілу. Все це сприяє розслабленню організму і поліпшенню загального стану. Проте варто зауважити, що в такій справі, як масаж класичний, дуже важливо довірити себе в руки справжніх професіоналів. Тільки так можна бути впевненим у його лікувальному ефекті.

Крім фізичного впливу на організм, дуже важливий емоційний контакт між масажистом і виконавцем. Не можна просто зайти в кабінет і монотонно почати виконувати завчені прийоми. Тут дуже важливо знайти підхід до клієнта. Саме тому в нашому салоні основним постулатом є максимально приділити увагу кожному, хто замовив послугу. Наші майстрині не лише професійно володіють масажною технікою, а й блискуче створюють атмосферу невимушеності та довіри. Поруч з ними час летить непомітно, ви забуваєте про всі проблеми.

Хочете отримати преміальний класичний масаж в Києві, в який додана нотка пікантності та оригінальності? Тоді салон «Moulin Rouge» до ваших послуг! Ми відійшли від скучности процедури, характерною для лікарняних масажних кабінетів, зберігши при цьому терапевтичний ефект. У нас масаж - це не тільки корисно, але ще і дуже красиво, розбурхуючи, нестандартно, грайливо. Хочете отримати насолоду фізичну і естетичну? Приходьте на масажні сеанси до нас!

Замовити