-

Вам вже є 18 років?
Так
Ні

VIP масаж програми

VIP масаж №1 (1 дівчина  2 год) 2500 грн

Замовити

 

VIP программа

Якщо Ви звикли отримувати від життя все, якщо Ви впевнений і забезпечена людина, яка знає собі ціну і може чітко окреслити свої бажання, якщо Ви звикли отримувати насолоди з приставкою «екстра». Тоді VIP програма - це Ваш варіант! Ви звикли отримувати максимум з будь-якої ситуації і розмінюватися на щось інше явно не для вас. Тому ми пропонуємо послуга найвищого рангу, для найсолідніших панів.

 Тільки уявіть - дві найяскравіші години VIP масажу з чарівною красунею, здатної закрутити голову кому завгодно. При цьому атмосфера сама, що є належна для подібних розваг. Богиня навпроти Вас, зможе порадувати не тільки ніжними дотиками, але стриптизом, який змусить заворушитися волосся на потилиці, та чого вже там гріха таїти і не тільки їх. Крім того дівчина піднесе вам нектар, подстать її шикарним формам - відмінно ігристе вино, а на десерт залишить солоденьке - себе і шоколад.

 

Потім дія переміститься в масажну кімнату і торкнуться нові струни вашої душі. Під час сеансу Ви зможете доторкатися до дівчат. До того ж масажистка НЕ БУДЕ стримувати свою пристрасть і засипле ваше тіло ніжними і в той же час пристрасними поцілунками.

VIP масаж №2 (2 дівчини 2 год ) 3500 грн

Замовити

Якщо ж однієї богині масажу для Вас недостатньо, ми пропонуємо ту ж саму послугу, але в супроводі одночасно двох красунь. А сама процедура триватиме не дві, а два з половиною години. До того ж, Ви отримаєте незабутнє лесбі-шоу і вже повірте, на це варто подивитися, і в цьому варто взяти участь! Ви ще думаєте, а наші дівчата вже зачекалися пана, якого вони покриють своїм теплом і пристрастю!

 

Будемо раді бачити вас в нашому салоні, і цілком можливо, Ви станете нашим постійним клієнтом.