-

Вам вже є 18 років?
Так
Ні

Часті запитання

1. Чи існують вікові обмеження для відвідування вашого раю?
Наші божественні німфи доставлять казкове задоволення Будь-якому Відвідувачу, якому на момент відвідування нашого салону виповнилося 18 років.

2. Як мені правильно поступити з нижньою білизною під час сеансу масажу?
Еротичний масаж - це майстерний вплив оголеної масажистки на Ваше тіло. І оскільки вона не залишить без уваги ні найменшого куточка на Вашому тілі, то нижню білизну рекомендуємо зняти.

3. Як визначається час початку сеансу?
Вибираєте програму, відправляєтеся з дівчиною в масажну кімнату, і в цей момент починається відлік часу)

4. Як я можу вибрати дівчину?
Вибрати дівчину Ви можете або ж попередньо по фото, або ж приїхавши безпосередньо до нас в салон, щоб познайомиться з усіма массажистками)

5. Мене трохи бентежить, що в результаті сильного збудження, я почну чіплятися до дівчини ...
Вам не слід турбуватися, а повністю довіртеся нашим дівчатам! Фінальною стадією еротичного масажу є саме Ваша повна релаксація, і вже наші дівчата дуже постараються, щоб Ви не йшли від нас збудженим, роздратованим або з почуттям розчарованою незавершеності. Відповідно, ми розраховуємо і на адекватну поведінку з Вашого боку. Ми ж влаштуємо вам таку ейфорію, щоб Вам захотілося повторити її ще раз і ще раз)))

6. Чи можу я пройти сеанс з дівчиною-масажисткою у мене вдома або в будь-якому іншому місці?
- Наші спекотні дівчата виконують еротичний масаж і на нашій і на Вашій території. Тільки скажіть про це, і найближчим часом Ви вже зможете насолоджуватися прекрасним еротичним масажем в тому місці, де Вам більш комфортно.

7. Наскільки я можу бути впевнений в конфіденційності, відвідуючи ваш салон?
У нашому салоні конфіденційності клієнтів надається особливе значення. Спілкування, пересування і взагалі все перебування в стінах нашого таємничого салону еротичного масажу відбувається максимально делікатно і конфіденційно.

8. Яка ймовірність захворювання шкірними та венеричними захворюваннями під час сеансу масажу?
Практично нульова. У всьому приміщенні підтримується максимальна чистота, білизна використовується одноразове або стерильне. Перед кожним сеансом всі дівчата і Гості обов'язково приймають водні процедури (душ, ванна, джакузі). Наші дівчата вельми ретельно стежать за своїм здоров'ям, регулярно проходять профілактичні медичні огляди і здають всі потрібні аналізи. Без довідок про повне їхнє здоров'я вони просто не допускаються до роботи. Нагадуємо, що у нас не інтимний салон і ризик чимось захворіти значно нижче.

9. Чи існує ліміт на кількість еро-розслаблень під час годинної програми еромассажа?
  Кожна людина індивідуальна і відповідно у кожного свої можливості організму. Ми ніколи і ні в якому разі не обмежували наших гостей в кількості релаксації, тому і доплат за другий та наступні релакс у нас немає)

10. Чи правда, що еротичний масаж і секс - це одне і те ж?
Ні, це зовсім різні процеси. Більшість людей традиційно помилково сприймають еротичний масаж як невід'ємна частина сексуальних утіх. Наші дівчата Вам доведуть, що масаж в їх виконанні може бути навіть краще сексу.

11. Чи можу я з якоїсь причини продовжити час сеансу?
Будь-яку обрану Вами програму Ви можете продовжити на 30 хвилин, на годинку, та хоч на 2. Скільки побажаєте). Вартість буде змінюватись в залежності від обраної програми.

12. Що таке еротичний масаж і як він виконується?
Еротичний масаж для чоловіків унікальний тим, що він поєднує в собі відразу декілька технік. Вся процедура починається з розслаблення і розігрівання Ваших м'язів за допомогою класичного розслабляючого масажу. Після чого дівчина переходить до еротичної частини, під час якої за допомогою спеціального масажного масла, всім своїм тілом, грудьми, животиком, ручками, попою, дівчина ковзає по всьому Вашому тілу, таким чином доводячи Вас до вищої точки насолоди.

13. Чи можливий інтим? Чи можу я за окрему плату домовиться з дівчиною? А якщо трохи?
Ми - салон еротичного масажу. Інтим у нас ВИЛУЧЕНО. СУВОРО. ПОВНІСТЮ. ВЗАГАЛІ. ЛЕДЬ ЛЕДЬ ТЕЖ НЕ МОЖНА. З дівчиною так само не вийде домовиться, так що можете не намагатися)

14. Час роботи вашого салону
Для повної зручності Відвідувачів, наш салон еротичного масажу пропонує свої послуги цілодобово. Але для кращої підготовки до Вашого приходу дуже просимо попередньо зв'язатися з нами і погодити візит. Якщо ж Ви раптом спізнюєтеся або раптово Ваші плани змінилися, то ми по Вашому дзвінку без проблем перенесемо відвідування на зручний для Вас час. Навіть якщо Вам просто не спиться - зателефонуйте і приїжджайте. Ми будемо раді Вам допомогти.

15. Що таке еротичний масаж на двох?
Це специфічний вид масажу, який робиться одночасно для двох осіб, яких уже пов'язують якісь відносини. Зараз цей вид користується чималою популярністю. Зазвичай такий вид масажу роблять одночасно дві масажистки, але за бажанням клієнтів їх може робити хлопець і дівчина. Такий вид масажу буде доречний не тільки для подружніх пар, а й для закоханих. Він зміцнить почуття і дозволить урізноманітнити інтимні відносини. Якщо Ви вирішите прийти до нас разом зі своєю другою половинкою, то це буде правильно рішення і Ви отримаєте незабутні емоції та враження!