-

Вам вже є 18 років?
Так
Ні

Боді масаж

Ціна 700 грн 30 хв

Заовити

Боди массаж

У нас Ви зможете замовити послуги еротичного масажу, який дозволить розслабитися кожній м'язі Вашого тіла, що дозволить дістатися до найвищої насолоди. Причому кількість релаксів залежить виключно від Вас, ми ж ручаємося за якість. І вже повірте, наші масажистки постараються підняти Ваші емоції на більш високий рівень.

 

Невже хтось відмовиться скуштувати плід насолоди, який змусить битися в хтивих конвульсіях кожен міліметр вашого тіла? Поринути у світ воістину райських відчуттів? Відчути розслабленість і блаженство в руках чарівною і ніжною незнайомки? Тоді, волею долі, ви опинилися в потрібний час в потрібному місці!

Є кілька нескладних рекомендацій, які допоможуть Вам швидше налаштуватися на потрібну хвилю. По-перше, залишайте всі повсякденні справи за дверима масажного салону: місячний звіт, озлоблений і шкідливий начальник, проблеми в родині, розбита машина - забудьте! Ви прийшли виключно за задоволенням, і Ви його отримаєте! По-друге, очистіть голову від лівих думок, відключіть мобільник, приготуйтеся зануритися в особливу атмосферу релаксу. Приглушений романтичний світло, ненав'язлива ніжна музика, мерехтіння свічок, аромотерапія і дбайливі руки прекрасної масажистки, ну що може бути краще?

 

Боді-масаж сам по собі досить ефективний засіб, він таїть в собі безліч позитивних моментів, таких як тонізуючий ефект, релаксація, а також деякі оздоровчі аспекти. Боді-масаж, крім широко відомого джерела насолоди, покращує кровотік, тонізує м'язову масу, очищає шкіру і навіть бореться з целюлітними відкладеннями в підшкірному шарі.

Еротичний масаж - це саме той спектр відчуттів, який ви ніколи не забудете, такого позитивного ефекту ви не отримаєте більше ніде, і саме тому його варто спробувати.