-

Вам вже є 18 років?
Так
Ні

Масаж для чоловіків

Массаж для мужчин

Одноманітні дні в ненависному офісі, набридло все - сіра робота, сірі будні і люди з сірим поглядом. Повсякденність в'їлася під шкіру і мучить і без того понівечену сутність. Вам потрібно розслабитися - ТЕРМІНОВО! На кілька годин забутися і зануритися в царство насолод, так і тільки так! Скинути важкий вантаж, під яким Ви, буквально, прогинаєтеся до землі. Рішення є завжди, в подібній ситуації чарівною паличкою виступить масаж для чоловіків!

Прекрасні і в той же час досвідчені масажистки нашого салону відмінно знають, на яку точку чоловічого тіла потрібно натиснути, щоб Ви змогли відчути себе набагато краще. Це особлива система, яка підійде виключно представникам сильної половини людства. Наші масажистки буквально кількома дотиками перетворять ваше сильне напружене тіло в м'яке і поступливе. Ви відчуєте на собі турботу і тепло цих ніжних і приємних рук, що дозволить скинути весь негатив, який вас оточує, який накопичувався місяцями, а то й роками. Це найкраща розрядка для чоловічого організму, подібні відчуття ви не зможете відчути більше ніде.

До того ж відвідавши одного разу наш салон, Ви легко можете стати нашим постійним клієнтом, адже такого задоволення ви не отримаєте більше ніде. Ваше тіло стане м'яким, немов розкішний оксамит, а всередині з'явитися відчуття, ніби Ви самий здоровий і міцний чоловік на планеті без найменших проблем зі здоров'ям. Всього один сеанс масажу!Просто зробіть це, і нова палітра емоцій до країв переповнить Вас і погляди на світ буду лягати вже під іншим кутом, більш райдужним і приємним.

Класичний масаж (30 хв) 700 грн
Класичний массаж 1 (год) 900 грн
Комплексний масаж №1 (1 год ) 1 500 грн
Міні VIP (1 час 30 хв) 1 800 грн
VIP масаж №1  (1 дiв. 2 год) 2 500 грн
VIP масаж №2 (2 дів., 2 год) 3 500 грн
Масаж на виїзд (1 год) 1 700 грн
Виїзд на ніч (8 год) 8 000 грн

Замовити