-

Вам вже є 18 років?
Так
Ні

Масаж для двох (для пар)

 

Включає в себе класичний, боді масаж, виконується двома дівчатами на одному масажному ліжку.Найчастіше при тривалих відносинах, в деякій мірі знижується або притупляється гострота відчуттів між партнерами. І перша яскрава закоханість і пристрасть змінюється подальшої спокійним умиротвореним сімейним життям. Але щоб хто не казав, практично всім без винятку хочеться повернути (або хоча б періодично повертати) або максимально підтримувати яскраві сильні пристрасні емоції!

 

І одним з таких феєричних способів повернення гостроти відчуттів, якраз є еротичний масаж для пар!У різних фантазіях практично кожного зрілого чоловіка мелькали в різний час бажання опинитися зовсім поруч з двома, а то й трьома голими дівчатами. Це цілком природне бажання, хтось зміг втілити його в життя, а для когось воно так і залишилося в розділі нездійсненних мрій.Про фантазіях жінок історія і наука залишила менше свідчень, але імовірно, там ситуація аналогічна.Під час сеансу масажу для пар, наші привабливі масажистки спочатку зроблять Вам і вашому партнерові (партнерці) класичний масаж, не пропускаючи жодного м'яза Вашого тіла, вигнавши таким чином втому і підбадьоривши Вас. Потім дівчата почнуть масажувати Ваше тіло своїм прекрасним тілом, не забуваючи ні один затишний куточок Вашого тіла ...

Включає в себе все вищеперелічене і Вашу можливість торкатися до масажисткам в найпотаємніших місцях)При бажанні можна замовити вид масажу, при якому дозволяється ніжно обмацувати тіло масажистки, що дозволить повністю зануритися в повний спектр ніжності і еротичності, не тільки відчуваючи тепло від дотиків жіночих рук, але й самостійно обмацувати красиве жіноче тіло. Цей вид масажу допоможе Вам абстрагуватися від усього, що напружує Вас в повсякденному житті. Всього один сеанс масажу тривалістю трохи більше години, і ви щасливий, і певною мірою «сита» людина.Для особливих випадків, в наших послугах передбачений варіант, коли місце панянки займе хлопчик масажист.У кожному разі, масаж для пари - це не просто в два рази більше торкань і жіночого тепла, але і абсолютно новий - позамежний рівень відчуттів, який покаже Вам нові вершини блаженства і однозначно підбадьорить вашу сімейне життя.