Вам вже є 18 років?
Так
Ні

З історії еротичного масажу

Висока культура еротичного масажу має давню історію. Вона налічує вже не одне тисячоліття, і за цей час ставлення до цього виду так і залишилося хвилюючим і трепетним, адже він символізує собою гармонійні відносини між чоловіком і жінкою. Еротичний масаж завжди сприяв не тільки фізичному, але і духовному зближенню, він був невід'ємною частиною еротичного спілкування двох або кількох людей. Закохані часто починали втілювати свої еротичні фантазії саме з еротичного масажу. Причому це відбувалося відразу в багатьох країнах незалежно один від одного, і це зайвий раз показує, що еротичні відносини та прагнення виникають на багатьох континентах паралельно і незалежно.

Найбільш вражаючими старовинними пам'ятками еротичного масажу є, звичайно ж, храми Індії, де на кам'яних стінах присутні не тільки способи і варіанти сексуальних відносин, як помилково вважають багато, але і безліч картинок на стінах передають саме романтичні відносини шляхом вишуканого еротичного масажу.
Індійський дослідник Санд-Жам Паріндхашівара використовував велику кількість стародавніх малюнків на стінах в індійських храмах для написання своєї книги «Джерела любові», яка була опублікована в 1926. Цей же автор трохи пізніше відкрив школу еротичного масажу, яка мала значний успіх, з неї вийшло чимало майстрів, які пропагують еротичний масаж, а саму ж школу почали копіювати в багатьох країнах.


Численні старовинні трактати свідчать про те, що крім індійців, китайці також прекрасно володіли технікою еротичного масажу. При чому його активно використовували не тільки лікарі. Наприклад, найвідоміший китайський поет Сун Юй (III століття до н.е.), який славився надзвичайною красою, оспівував еротичний масаж у своїх піднесених неперевершених віршах. У Китаї до цих використовують цитати Сун Юя під час романтичних еротичних відносин.

Природно, не залишили без уваги еротичний масаж і японці, які називали гармонійним поєднанням холоду і вогню. Справа в тому, що у своєму внутрішньому світі, жителі Країни Вранішнього Сонця підрозділяли всі явища, процеси, речі і предмети на теплі і холодні. І тільки гармонійне поєднання теплих і холодних тонів давало можливість досягти повного душевного і фізичного спокою та рівноваги у внутрішньому світі. І ось еротичний масаж і був саме цим процесом, який і з'єднував ці дві стихії. Можливо, саме досліджуючи цю гармонію, японці одними з перших почали застосовувати шматочки льоду при еротичному масажі.

Стародавні греки, навпаки, вважали еротичний масаж виключно теплою процедурою і воліли проводити його в лазнях, саунах і просто теплих кімнатах.
На жаль, Історія не зберегла подробиць методики, стилів і видів еротичного масажу, практикувався тоді. Ми не знаємо точно, практикувалися тоді масаж для пар, еротичний масаж для жінок чи інші види масажу. Природно, можна стверджувати точно, що в ті роки еротичний масаж - це була прерогатива чоловіків. І еротичний масаж дійсно мав успіх в ті часи, причому паралельно з сексуальними послугами, бо еротичний масаж навіть у ті часи далеко не завжди являв собою те, що прийнято сьогодні називати «інтим-послугами». Еротичний масаж - це високодуховна піднесений еротичний спосіб оздоровлення і духовного очищення.

У Середні століття, за часів Інквізиції, вийшло так, що масаж був незаслужено забутий, ну а еротичний масаж взагалі виявився заборонений під загрозою покарання. А в епоху Відродження, фахівці і поети (і навіть художники) знову звернули свій погляд до цього виду масажу. І з цієї пори вже починається систематизація знань і навичок проведення сеансів еротичного масажу, саме в цей час починається підрозділ на види масажу і розвивається кілька напрямків еротичного масажу.

Але тим не менш, основна концепція у виборі методики трактувала про те, що це справа суто двох, і нехай вони самі вибирають собі відповідну методику і вигляд.
Слід зазначити, що ще стародавні лікарі звернули увагу на те, що еротичний масаж, крім збудливого і одночасно заспокійливого ефекту, а також крім неймовірно позитивних емоційних відчуттів, має ще й лікувальні нюанси. Ще в стародавніх трактатах зазначається древніми лікарями однозначна користь масажу при різних захворюваннях. Історія стверджує, що перший, хто вказав на безперечну ефективність еротичного масажу при лікуванні статевих розладів, був відомий лікар Авіценна, який є і автором кількох трактатів про користь масажу. Сучасна ж наука підтвердила, що еротичний масаж дійсно є ефективним засобом при лікуванні сексуальних розладів.

Сьогодні еротична культура виходить на новий рівень. Професійний підбадьорливо-лікувальний еротичний масажу в Києві чи інших містах став буденним явищем. Створено цілі програми, різні за часом і способом впливу на людське тіло. Еротичний масаж для пар дає ефект загострення романтичних чуттєвих стосунків між партнерами, особливо для тих, хто перебуває у відносинах вже тривалий час. Еротичний масаж для дам дозволяє бізнес леді не забувати про те, що вона в першу чергу жінка, а вже потім строгий владний керівник. Ну а боязким дівчатам цей вид масажу надає впевненість у спілкуванні з протилежною статтю і знання про те, що її тіло - це велика сила. Еротичний масаж для чоловіків - це класика. Він дозволяє чоловікові підвищити самооцінку, утвердитися, відчути себе власником цілого гарему.

Крім основних видів масажу, існують також і додаткові, наприклад ВІП-масаж, де велика кількість еротики розбавляється шампанським, джакузі і т.д.
Взагалі ж еротичний масаж - це унікальна універсальна процедура. Вона має незаперечний лікувальний ефект, який досягається, як не дивно, еротикою. Крім того, такий масаж зміцнює нервову систему і підносить безліч позитивних емоцій.