Вам вже є 18 років?
Так
Ні

Як вибрати салон еротичного масажу

Отже, Ви зважилися ... Почувши неодноразово про незабутні романтичні відчуттях під час сеансу еротичного масажу, Ви вирішили відвідати салон самого прекрасного і романтичного з усіх видів масажу.

І тут, як це часто відбувається в житті, виникла проблема вибору. Який салон вибрати? Які взагалі існують критерії якісного салону еротичного масажу? Чи достатньо рекомендацій знайомих або відгуків в інтернеті? Як не помилитися у такому, делікатному, ділі?

Відразу скажемо: Ваше рішення правильне, а взявши до уваги кілька наших рекомендацій, візит в салон перетвориться на прекрасне незабутнє проведення часу.

Першим ділом вивчіть сайт обраного салону (кількох). Подивіться обов'язково відгуки відвідувачів, оцініть фотографії, інтер'єр, місце розташування. Не забудьте звернути увагу на сам сайт, його акуратність, зручність подачі інформації, грамотність текстів. А наявність відгуків на сайті вказує на увагу і повагу адміністрації до своїх відвідувачам.

Подивіться уважно цінову політику. Всі послуги повинні бути вказані чітко і однозначно, без складних математичних підрахунків і без захованих додаткових платежів.

Зверніть особливу увагу на місце розташування салону, не варто довіряти тим закладам, які знаходяться десь у занедбаних промзонах або глухих тупиках. Але й не розраховуйте, що салон - це розкішний палац. Цілком пристойний салон еротичного масажу може знаходитися і в квартирі житлового будинку.

Ну і нарешті - просто зателефонуйте туди. Грубість, дратівливість або ж сонна втома (навіть якщо Ви телефонуєте в 4 ранку) повинні Вас насторожити. Краще такий салон все-таки не відвідувати, а відправитися туди, де Вас уважно вислухають і ввічливо дадуть відповідь на всі запитання.

Отже, після вивчення салонів і телефонної розмови з адміністрацією, Ви з легким серцем і приємним настроєм прибуваєте у вподобаний салон.
Будь-який відвідувач масажного салону, ледь переступивши поріг закладу, зазвичай відразу потрапляє під увагу і турботу персоналу. Доброю ознакою буде також зі смаком виконаний інтер'єр, загальна чистота, ненав'язливе освітлення, доречна музика і відсутність запахів їжі або побутової хімії. Ну і природно - зовнішній вигляд і ввічливість персоналу повинні бути на висоті.

І остання порада: починайте з найпростіших процедур, новачкові не обов'язково відразу замовляти екзотичні послуги, та ще й в нескромних кількостях. А плавно переходячи від простих до складних, за кілька сеансів ви відчуєте всю найширшу гаму незабутніх чуттєвих насолод і еротичних пригод.

Замовити