Вам вже є 18 років?
Так
Ні

Боді масаж

Хочете розкрити всі таємні грані своєї сексуальності? Тоді ідеальним варіантом для вас буде боді масаж. Це легкі і плавні дотики в поєднанні з іноді зухвалими, хвилюючими, які поступово переходять до інтимних пестощів і закінчуються «вибуховим» оргазмом. Він загострить ваші почуття до межі і в той же час розслабить. Це ідеальний варіант відпочинку для тих, хто втомився від суєти і тривог, вічної гонки і сірих офісних буднів. Просто замовте еротичний боді масаж в Києві - і ви відчуєте себе оновленим на 100%. Завдяки старанням чарівною масажистки, ви зможете не тільки розслабити тіло і свідомість, але навіть отримати повноцінний релакс. Така кульмінація досягається за рахунок неквапливості рухів і дражливою ніжності ласк. Саме тому боді масаж Київ - найкращий подарунок, який ви можете зробити своєму тілу.

Багатьох цікавить, як саме відбувається боді масаж в салоні. Починається він, як правило, з красивою прелюдії. Зазвичай це купання у ванній, наповненій ароматичними маслами і пишною піною. Часто перед самою процедурою клієнтові пропонують послухати музику або подивитися красивий танець. Все залежить від спектра послуг салону. Потім починається розслабляючий масаж в класичному розумінні цього слова - всі м'язи ретельно опрацьовуються. Триває ця частина близько 45 хвилин. І нарешті, масажистка переходить до найцікавішого - еротичної частини тривалістю в 15-20 хвилин. Вона роздягається і починає масажувати вас своїм сексуальним оголеним тілом. При цьому ви відчуваєте кожною клітиною ніжну бархатисту м'якість її шкіри, приємний запах ароматичних масел, пікантні ділянки її принад. Цей еротичний масаж з інтимом безперечно варто того, щоб відчути його на собі!

Сьогодні існує безліч видів еротичне масажу. Часто недосвідчений відвідувач, приходячи в масажний салон в Києві, не знає, що саме йому вибрати. Багато хто просто кажуть: «запропонуйте мені який-небудь інтимний масаж». Загалом-то, цілком логічне бажання для справжнього чоловіка. Але якщо ви хочете максимум гострих відчуттів і якісне розслаблення тіла одночасно, тоді боді масаж - саме те, що вам потрібно. Тут ви отримуєте повний спектр відчуттів по максимуму: опрацювання м'язів, візуальне насолоду красою масажистки і, звичайно ж, пікантні відчуття від її ласкавих дотиків її тіла.

У кожній країні свої правила, за якими робиться боді масаж. Скрізь є свій колорит: у Голландії вас масажують дівчата, пишно накачані силіконом, в країнах Азії можна насолодитися непередаваним східним колоритом. Але навряд чи хтось наважиться сперечатися з тим, що наші українські дівчата за красою ні з ким не зрівняються. Тому безперечно варто спробувати боді масаж в Києві, адже тут ви отримуєте не тільки естетичне, тілесне і сексуальну насолоду, але також і невимушеність спілкування рідною мовою. Це не означає, що весь сеанс ви проведете в розмовах, але розуміння при цьому полегшується істотно, а це надзвичайно важливо, особливо в таких делікатних питаннях, як масаж з інтимом.

Наш салон еротичного масажу пропонує великий спектр послуг: тут є програми для чоловіків і жінок, комплексний і інтимний масаж в Києві. Якщо вам потрібен відпочинок по вищому розряду - телефонуйте нам!

Замовити