-

Вам вже є 18 років?
Так
Ні

Еротичний масаж для початківців

На жаль, більшість з тих, хто цікавиться еротичним масажем, досі не до кінця розуміють справжнє призначення і мета даного цікавого і таємного процесу.

Насправді ж, еротичний масаж - це один з популярних видів масажу, активно розвиває сексуальність, підвищує чуттєвість, що вносить різноманітність у сексуальні відносини і навіть усуває деякі сексуальні розлади.

 

Проте категорично не слід плутати еротичний масаж безпосередньо з сексом! Хоча, треба визнати, мета такого масажу - доставити чуттєве задоволення і насолоду, ну а в ідеалі - довести партнера до повного релаксу або навіть декількох за сеанс.

Якщо спробувати пояснити в двох словах, що ж таке еротичний масаж, то формулювання буде приблизно наступне - це оригінальне поєднання класичних технік масажу і петтинга. І якщо з першим пунктом все ясно, то з другим спостерігається безліч різновидів згідно з індивідуальним оригінальним перевагам.

Багато хто напевно засумніваються: невже щось із еротичних насолод може бути краще сексу, або хоча б зрівнятися з ним? Відповідь на це запитання кожен може отримати, просто відвідавши один з кращих салонів еротичного масажу в Києві - Мулен Руж!

Замовити