-

Вам вже є 18 років?
Так
Ні

Традиції еротичного масажу

Максимальне розслаблення і стан повної релаксації - ключова парадигма еротичного масажу. Даний масаж служить якоїсь грою, в якій беруть участь, ласкаві поцілунки, чергуючись з легкими дотиками. Традиції еротичного масажу славляться мудрістю і тонкими смислами. Цим чудовим майстерністю оволоділи ще в давньосхідних країнах.

Еротичний масаж - вишукано ніжний тип отримання дивного насолоди, який передбачається, як у традиційному масажі, так і легкими дотиками з елементами еротики, і, перш за все, радість споглядання красивої наготи.

Справжній еротичний масаж здатний дарувати прекрасні неземні відчуття не менше, ніж навіть заняття любов'ю. Провідна роль у цьому масажі відведена коханому партнеру. Цей масаж доставляє неймовірний потік позитивних емоцій, стан ейфорії, володіє магнетичним властивістю на сексуальну енергію. Незамінний помічник у досягненні гармонії між люблячими партнерами і досвідчений гід у пізнанні всіх інтимних зон - своїх і другої половинки. Еротичний масаж хороший індикатор новизни сексуальних відчуттів, емоцій, вражень, а також панацея для поліпшення взаємин між партнерами.

Дивно, але в процесі сеансу еротичного масажу обов'язково необхідно вести спілкування, щоб музикою звучали розмови про любов і обмін враженнями від процедури.

Даний захід вимагає необхідного настрою і відповідної обстановки. Бажано забезпечити абсолютний спокій, приємну тишу, відключити всі телефони, зробити світло більш приглушеним, включити приємну розслаблюючу музику, і зрозуміло, запалити аромосвічки. У приміщенні повинно бути тепло, затишно, щоб різні неприємні моменти не викликали дискомфорту.

Початку масажу передує натирання тіла спеціальним кремом виключно натурального властивості. Аромат повинен бути м'яким, інакше різкий запах може істотно затьмарити весь смак від сеансу. Найбільш сприятливими маслами можна вважати корицю, іланг-іланг, жасмин, пачулі та ірис.

Массажіруемие суб'єкту настійно рекомендується прийняти ароматичну ванну з пінливими бульбашками, щоб максимально розслабитися і отримувати задоволення.

Інтенсивність масажних маніпуляцій повинна наростати поступово, щоб організм встигав адаптуватися до нових відчуттів. Сеанс починається з прийому ласкавих дотиків йдуть по колу, далі вже більше розігріваючим видами (посилене розтирання), на наступних етапах рекомендується і до енергійних приступати (розминка і пощипування). Ключовими прийомами еротичного масажу вважаються масаж подушечками пальців, вібрація, губи і пристрасне дихання. Вищий пілотаж це масаж, виконаний власним тілом. Бажано злегка доторкнутися до партнера або пригорнутися до нього, викликавши «тертя», і, звичайно, застосувати допоміжні предмети у вигляді пір'я, щільного велюру і ніжного шовку. Очевидно, що учасникам інтимного масажу слід бути голими, але партнерці можна прикритися чим-небудь ніжним і невагомим.

Почнемо про ерогенні чоловічих зонах. Це підколінні впадинки, пах, соски і ореоли, потилицю, куприк і пальці на руках і ногах, і природно, свої індивідуальні зони, відомі двом партнерам.

Спочатку робиться масаж верхніх і нижніх кінцівок. Оскільки на них зосереджено багато нервових закінчень, це сприяє повному розслабленню, зняттю втоми, прискоренню кровотоку. До відома, інтимно чуттєві зони у чоловіків знаходяться саме на пальцях рук і ніг, отже, для отримання найбільшого ефекту найкраще промасажувати кожен пальчик. Долоньки прекрасно розминаються за допомогою обертальних рухів кісточками куркулів і подушками великих пальців.

Далі розминаємо спинку. Спочатку краще застосувати ніжні розслаблюючі погладжування і далі плавно нарощувати темп. Наступні інтимні місця - сідниці. Ця область тіла вимагає активних ритмічних поплескувань, потім виконання розминання шляхом натискання кулаками. Завершується процес інтенсивним разминанием. Наступні об'єкти масування - задні ділянки ніг. Виконується даний прийом загарбання ноги обома долонями, і неквапливо ковзати по нозі вгору-вниз. Тепер партнера необхідно перевернути, так як масажу піддаються живіт і груди. Основні рухи цього процесу - ніжні погладжування і гарячі поцілунки. Найчутливішими зонами на грудях є соски, але в меншій мірі, ніж у жінок. І наостанок приділяється час масажу геніталій. Тут головне не переступити чітку грань між масажем і статевим актом, тому на цих частинах тіла небажано інтенсивно масажувати. Головне не перестаратися.

Для жінок інтимний масаж не поступається масажу для представників сильної статі, але все ж є деякі відмітні ознаки. У жінок найбільш чуттєво ніжними секторами виступають пальці ніг, стегна, груди, живіт і руки. Масаж грудей необхідно особливо підкреслити, оскільки жіночі груди набагато чутливіші чоловічий. Тут потрібне ласкавий прийом із застосуванням губ. Особливий акцент - масаж інтимних ділянок. М'якими і ніжними пальчиками виконати ритмічні плавні дії, а в гостро відгукуються зонах на ласку, застосувати більш інтенсивний вплив.

Отримати жаданий сеанс еротичного масажу в Києві можна при відвідуванні салону «Мулен Руж». Креативні ідеї милого персоналу салону дозволять відчути повну релаксацію і ніжний екстаз для душі і тіла. Салон «Мулен Руж» - казкове місце для здійснення найзаповітніших мрій в плані проведення еротичного масажу. Всі масажі салон «Мулен Руж» умовно ділить на три категорії: інтенсивна силова, середня техніка масування, і щадна східна. Затишна атмосфера, лірична музика, ніжні романтичні дівчата салону «Мулен Руж» і першокласний рівень обслуговування все це втілено в цьому вишуканому салоні.

Еротичний масаж - тонкий бодіарт, де пріоритетом виступає не просто суха теорія, а головним чином фантазії партнерів. Чим частіше пари будуть дарувати один одному еротичний масаж, тим швидше вони можуть досягти нірвани в інтимному житті.