-

Вам вже є 18 років?
Так
Ні

Імперія еротичного масажу

Протягом свого життя, практично кожна людина стикалася з яким-небудь видом масажу, але що саме таїть у собі еротичний масаж, про це мало хто знає, хоча це спадщина дуже древньої східної культури. Ще в давні часи люди були обізнані, що вплив на конкретні точки не тільки приносить колосальну користь, але дарує і чуттєві сприйняття. У Стародавньому Китаї еротичний масаж застосовувався більшою мірою для підтримки ерекції у чоловіків шляхом впливу на пікантні ерогенні зони, за допомогою яких збільшувалася тривалість статевого акту. Давня Індія прославилася майстерними погладжуваннями у поєднанні ароматами тонізуючих масел.

На сучасному етапі еротичний масаж - це якийсь, чуттєвий симбіоз гри, який відбувається між партнерами і дарує їм незабутні відчуття.

Разом з тим цей масаж не тільки дарує насолоду, а й підвищує сексуальний потенціал і збуджує сексуальну енергію. За своєю природою, еротичний масаж не передбачає протипоказань за віком, сімейним статусом або ступеня досвідченості людини у відносинах з протилежною статтю.

Він підходить абсолютно для всіх: вносить різноманітності в сексуальне життя, хороший помічник для зняття стресу, підняття настрою, тонусу, відмінне релаксуючу засіб, навіває романтичний настрій і приносить партнерам радість і гармонію в сімейних відносинах. Масаж допомагає партнерам краще пізнати і відчути один одного на емоційному рівні, відчути гостроту незабутніх відчуттів.

Еротичний масаж, разом із всіма іншими видами масажу, робить благотворний вплив на шкірний покрив і внутрішні органи, вдихає в організм людини найпотужнішу життєву енергію, відновлює душевну рівновагу, стимулює сексуальну енергію і направляє її в потрібне русло. Основними компонентами масажу є тілесні дотики, натискання, погладжування, поцілунки, розслаблююча музика, тонізуючі масла, що сприяють повному розслабленню і свою чергу отримати нову життєву енергетичну силу для підкорення нових вершин.

Цей вид масажу приємний тим, що він може проводитися в будь-якому місці: на природі, у ванній кімнаті, в спальні. Техніка його виконання хоч і давня, але досить тонка, її не так просто освоїти. І тільки досвідчений професійний масажист ще й тонко відчуває побажання і особливості Вашого тіла.

Еротичний масаж включає деякі різновиди:

    Боді-масаж. Він характерний тим, що його вплив відчувається у всьому тілі з верхівки до самих кінчиків ніг. Техніка його виконання здійснюється не тільки традиційним способом, але беруть участь і всі частини тіла. Центральне місце відводиться у ньому інтимним зонам і геніталій.
    Аквапенний масаж. Даний масаж передбачає прийняття ванни з додаванням піни. Кульмінацією вважає тертя тіла об тіло.
    Тантричний масаж. Основною функцією його є збудження ерогенних зон і масаж інтимних місць. Він проводиться тертям оголених тіл з додаванням ароматичних масел.
    Аквагелевий масаж. Використовується під струменем душа сідницями і грудьми із застосуванням спеціального гелю для ковзання.
    Масаж для пар.

Еротичний масаж володіє особливим даром у відчутті приємною млості. Людина навіть не здогадується, яке задоволення і солодку знемогу можна випробовувати від прийняття масажу. Спробувавши його один раз, хочеться приймати його вже все життя.

Сьогодні це вишукане корисне задоволення зовсім не є чимось недоступним або далеким. Наприклад, у Києві є дуже популярний салон, який спеціалізується на техніці еротичного масажу, виконаний чарівними дівчатами салону «Мулен Руж». Потрапивши в їх професійні вмілі та ніжні руки, Ви на час можете забути всю рутину повсякденного життя і зануритися в незабутні насолоди.

Персонал «Мулен Руж» працює за індивідуальною програмою до кожного відвідувача. Але всі вони спрямовані на одну спільну мету: позбавлення від депресії, підняття настрою, зняття втоми, емоційний підйом і т.д.

Якщо абстрагуватися від специфічної термінології, то масаж є провідником релаксу, що включає в себе відпочинок і насичення організму життєвою енергією. Особливо чутливою до цьому масажу вважається центральна нервова система. Поряд із зовнішніми ознаками впливу (оздоровлення організму) також дозволяє досягти нірвани.

Чарівні дівчини-масажистки чудово попрацюють з кожним м'язом Вашого організму (від кінчиків пальців до коренів волосся) із застосуванням всіх різновидів масажу. Під час сеансу в салоні завжди звучить приємна музика, сприяюча релаксації, а затишний інтер'єр допоможе налаштуватися на отримання вишуканого задоволення.

«Мулен Руж» стане для Вас тієї гаванню, яка виробляє позитивні емоції і життєві сили.

Креативні ідеї наших співробітниць допоможуть досягти найвищої точки насолоди - повної релаксації і чуттєвого екстазу усієї душі і тіла.

У салоні «Мулен Руж» можна зустріти прекрасних ундин, які знають толк і мають повне уявлення про професійний масажі. Вони подарують Вам незабутні миті, прекрасні відчуття і чарівні враження, зазнавши при цьому справжню насолоду. Ці дівчата притягують як магнітом сексуальну енергію і випромінюють позитивний настрій. Їх витончені фігурки володіють жіночою сексуальністю, перед якою не кожен може встояти. Побувавши хоча б раз в руках цих прекрасних німф, ви неначе парите на небесах, і життя стає дивна і прекрасна.

Крім професіоналізму, сексуальності і хороших фігур, дівчата одягнені в прекрасну уніформу, що складається з найтоншого мережива, яке прочиняє дражливі вигини їхніх молодих тіл. Таке вбрання здатний викликати трепет і тремтіння у всьому тілі навіть самого стійкого чоловіка, розохотити його в одну хвилину. Приємним моментом в цьому вважається, що дівчата можуть зняти з себе невагомі одягу і доторкнутися до вас своїм молодим оголеним тілом, після якого ви вже ніколи не зможете піти байдужими. Ось такі чудеса творять наші богині! Після проведення подібних маніпуляцій еротичного масажу, ви не зможете більше відмовитися від них вже ніколи, оскільки приємні відчуття будуть завжди Вас туди вабити.