Вам вже є 18 років?
Так
Ні

Безтурботний Віп-дозвілля в салоні «Мулен Руж»

Якщо Вам здається, що Ви помітно втомилися, долає хандра, апатія і нудьга, а довгоочікувана відпустка ще не скоро, можна знайти альтернативу: створити собі на вечір повноцінний Віп-дозвілля в елітному київському салоні еротичного масажу «Мулен Руж».
Еротичний масаж допоможе зануритися в світ безтурботного блаженства і душевного комфорту. Ваше напружене тіло буде танути як віск від гарячих рук наших чарівних масажисток. Божественне насолоду і надзвичайна релаксація від отриманих дозвілля послуг салону «Мулен Руж» не залишить і тіні напруги, яке присутнє в вашому організмі.
Боді масаж від «Мулен Руж» значно відрізняється від інших салонів. Ми робимо все можливе, щоб Ви купалися в променях задоволення від ексклюзивного еротичного масажу в нашому закладі. Про корисні властивості боді масажу ще відомо з старокитайської культури. За часів імператорів цей вид максимальної релаксації користувався дуже великою популярністю. Особи королівської знаті досить часто вдавалися до процедури еротичного масажу а для наложниць в гаремах вводилися обов'язкові заняття з навчання масажних процедур. Зараз цей масаж став доступний і в наші дні, набув широкого поширення в країнах Європи і Америки, і привертає все більше любителів максимального розслаблення.
Київський салон еротичного масажу «Мулен Руж» рекомендує своїм гостям, як масажні індивідуальні програми, так і ексклюзивні. Еротичний масаж від нашого салону зробить ваш Віп-дозвілля екзотичним і неповторним. У «Мулен Руж» завжди панує атмосфера безтурботності і задоволень. Відвідавши наш салон, ви відчуєте всю палітру почуттів від казкових насолод. Такий магічний Vip-дозвілля робить життя яскравішим і соковитіше.
Суспільство прекрасної масажистки, яка віртуозно буде чаклувати над Вашим тілом під час сеансу еротичного масажу, здасться Вам верхом блаженства і екстазу. Її витончені пальчики пестять ваше напружене тіло, і кожна клітинка організму відповідатиме в такт її вібруючим рухам.
Щоб процес боді масажу для вас став ексклюзивним, його можна почати з інтимної прелюдії. Разом з оголеною масажисткою ви вальяжно ніжитеся в пінному джакузі з ароматним запахом троянд, в ніжному напівтемряві під звуки відповідної музики, просоченої ароматичними маслами і пахощами. Після цієї божественної частини програми, плавно настає сеанс еротичного масажу.
Тільки з «Мулен Руж» ви зможете пізнати справжнє блаженство і райська насолода.