-

Вам вже є 18 років?
Так
Ні

Багатогранність еротичного масажу

Схід справа тонка! І делікатна. Але саме завдяки традиційним східним таїнств і романтичної загадковості, виник такий тонкий і вишуканий вид масажу, як еротичний масаж. Ще в давнину цей масаж вважався відмінним методом релаксації, а також був гармонічним сполучною ланкою між двома людьми. І тільки лише під впливом еротичного масажу проявляється чуттєвість і довіра, тобто вкрай важливі елементи в любовні перипетії між партнерами. Його багатогранність воістину невичерпна і неоціненна.

Найцікавіший спосіб пізнання почуттів і бажань своєї половинки - це загальний інтимний масаж, який вважається потужним стимулюючим провідником.

Як і красивий заворожливий танець, так і еротичний масаж на увазі взаємодії двох осіб. Таким чином, вони винаходять свій особливий мову жестів, доступний тільки їм двом. Загального конкретного правила по веденню техніки масажу немає, воно саме виробляється двома люблячими особами, які отримують справжню насолоду від сексуальної близькості між собою.

Масаж використовують для зняття напруги, стресу, втоми та іншого накопиченого негативу організмом з метою привести тіло в стан умиротворення, душевного спокою і млості. Чудово, якщо сексуальні ігри починається з взаємного масажу.

Відчуття, викликані від дотиків кінчиків пальців, призводять до бурхливого захвату і солодкій млості. Дивно, але людські долоні творять воістину чудеса, оскільки вони є відмінним провідником енергетичного заряду. Залежно від ступеня натискання долонею на ту чи іншу область тіла відповідно відбувається і сила впливу на дану область.

Зосередженість і впевненість при виконанні масажу, а також наскільки партнер розслабився і довіряє, від цього і залежить остаточний ефект від виконаної роботи.

Широку популярність отримав еротичний масаж практично у всіх країнах світу. Його особливість полягає в тому, що в ньому беруть участь крім рук і всі ділянки тіла. Партнери, безпосередньо перед взаємним масажем, натирають тіло спеціальними пахучими маслами або ароматичної піною, після цих маніпуляцій, масажист активно масажує буквально всім своїм тілом, починаючи від лінії підборіддя і закінчуючи ступнями. Природно, цей масаж вимагає відповідного антуражу, розслаблюючій музики, легкого частування, щоб обидва учасники найвищою мірою оцінили всі переваги еротичного масажу.

Важливу і ключову роль відіграє вибір спеціального масла. Тут можна кілька варіантів, але найкращий ефект досягається шляхом змішування спеціального масла для дітей з ароматичними маслами, вибраними на ваш розсуд, тим самим створивши собі свій індивідуальний аромат.

За своєю суттю, еротичний масаж втілює в собі неосяжний простір для творчості в побудові інтимних стосунків, крім цього він відмінний засіб для прояву любові, поваги, довіри і вдячності своїй половинці.

Виконується він, як правило, після класичного масажу, щоб розслабити всі м'язи і зняти напругу шляхом розминання, постукування, поплескування, натискання і т.д. Потім, коли партнер досягне кульмінації, можна сміливо впроваджувати еротичні прийоми, що викликають приємне збудження у всьому тілі.

Магія ніжних дотиків, що переносять в чуттєвий світ насолоди, все це втілює в собі еротичний масаж.

Візитною карткою еротичного масажу є епатажний салон з екзотичною назвою «Мулен Руж». Він допомагає забути весь минулий рутинний день і прекрасно відпочити душею і тілом за допомогою першокласних професійних дівчат-масажисток з неоціненним досвідом у цій сфері. Персонал салону для кожного клієнта встановлює індивідуальну програму техніки масажу.

Методика виконання масажу своєрідна. Побувавши в руках прекрасних чарівниць, навіть може скластися враження, що неможливо навчитися дарувати справжню насолоду партнеру, так як це підвладне тільки їм.

У салоні «Мулен Руж» панує вишукана атмосфера мистецтва Стародавнього Сходу, джерела чуттєвих насолод і приємною релаксації. Щоб залишитися постійним клієнтом цього салону, досить побути в ньому всього лише пару годин і випробувати на собі ніжні і прекрасні ручки дівчат-масажисток, що дарують справді незабутні і чудові відчуття, ранкову свіжість, бадьорість і справжній омолоджуючий ефект.

Позитивно впливаючи на всі елементи і особливості людського організму, еротичний масаж, безумовно, попросту життєво необхідний кожній людині. Це не тільки профілактика хорошого самопочуття і настрою, а також поліпшення стану організму в цілому, і попередження різних захворювань. А про омолоджуючої ефективності масажу відомо всім.

Чарівний персонал салону має в арсеналі кілька видів масажу. Для пікантності еротичних відчуттів неземні богині салону при веденні масажу привносять до процесу певні дражливі елементи із застосуванням пір'я, пахучих масел, збудливо-вабливих аромасвічки і бадьорять кубиків льоду.

Першокласне обслуговування, приємна домашня атмосфера і затишна обстановка салону еротіческоо масажу «Мулен Руж», дозволить випробувати кожному ввійшов сюди гармонію, задоволення і спокій.